Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dpstyle/domains/vilniauskelrodis.lt/public_html/admin/lib/classes/DB.class.php on line 13
Vilniaus kelrodis
Poilsis Karibuose
 
                   


KURORTAI


KURORTAI

 
Jei ketinate atostogas praleisti romantiškoje dvivienatvėje arba su šeima pabuvoti egzotiškoje, pasakiško grožio saloje, kur ištisus metus oro temperatūra yra nuo +27°C iki +35°C, o vandens – nuo +25°C iki +27°C, tai Karibų kurortai Sandals&Beaches skirti būtent Jums!
 
Devyniolika Sandals&Beaches kurortų išsidėstę šešiose Karibų jūros salose – Jamaikoje, Sent Lusijoje, Antigvoje, Bahamuose, Kuboje, Terkse ir Kaikose. Kurortuose veikia sistema viskas įskaičiuota į kainą, be to tai yra Luxury Included – itin aukštas aptarnavimo lygis, patogūs viešbučių kambariai, pramogos, vestuvės, maitinimas įvairiuose gourmetrestoranuose: italų, prancūzų, Karibų, japonų, meksikiečių, Thai ir jūros gėrybių. Gėrimai, tame tarpe ir premium brend,viešbučiuose prieinami neribotais kiekiais. Visiems siūloma išbandyti sausumos ir vandens sporto rūšis: nardymą, buriavimą, burlentes, golfą, tenisą ir kt. Užtikrinamos transporto paslaugos iš oro uosto į viešbutį ir atgal. Ir visa tai jau įtraukta į kelionės kainą!
 
Sandals kurortai skirti poroms, o Beaches – šeimoms su vaikais bei tiems, kurie atvykę vieni arba su būriu draugų. 

Jau 12 metų Sandals&Beaches kurortų viešbučiai Karibų regione pripažinti geriausiais, veikiančiais sistema viskas įtraukta į kainąSandals Royal Bahamian Spa – geriausias viešbutis Bahamų salose, Sandals Grande Antigua suteiktas apdovanojimas „Romantiškiausias pasaulio viešbutis”. Beveik visi Sandals&Beaches kurortai yra gavę 5 Star Dimond Awards, Green Globe Awards, Gourmet Awards ir kt. apdovanojimų. 

Sandals&Beaches viešbučiai yra Classical Collection, o tai atitinka 4 žvaigždučių viešbučių lygį, bei Signature Collection, – atitinka Delux arba 5 žvaigždučių viešbučių lygį. Signature Collection viešbučiuose yra tik Sandals&Beaches viešbučių tinkle atstovaujamas relaksacijos kompleksas Red Lane Spa su ypatinga kosmetikos linija Pevonia. Pasirinkę Conciergenumerį, Jūs galėsite mėgautis išskirtiniu poilsiu, kurį užtikrins privataus tarno rūpestis – Professional English Butler.

 

Esate įsimylėję ar ketinate tuoktis? „Love Is All You Need!” arba “Meilė yra viskas, ko jums reikia” – štai toks yraSandals&Beaches motto ir filosofija. Sandals&Beaches gali suorganizuoti vestuvių ceremoniją. Jums nereikės už tai mokėti, jei viešbutyje praleisite ne mažiau kaip septynetą naktų. Priedo galite pasirinkti vieną iš žymaus vestuvių dizainerio Preston Bailey išskirtinių vestuvių ceremonijų: “Gėlių elegancija”, “Vandens lelija”, “Jūros pakrantė” arba “Kristalo pasaka”. Vestuvių ceremonijoje gali dalyvauti ir artimieji, draugai, vaikai, gyvenantys viešbučiuose Sandals arba Beaches.
 
Beaches kurortai šeimoms su vaikais siūlo idealų poilsį: vaikų klubai Kids Camp, vaikų darželiai, kuriuose dirba kvalifikuotos auklės, vaikų restoranai, XBOX žaidimų centrai, vandens atrakcijų parkai, golfas ir vaikų nardymo mokykla, Elmo ir šaunieji jo draugai iš Sesame Street.
 
Pasiūlymų prisotintoje turizmo rinkoje ieškodamas priimtinos alternatyvos, Sandals&Beaches svečias renkasi egzotiką ir patogumus, idealų aptarnavimą ir romantiką.
 
 
Return guest, sugrįžtantis svečias – tai įprasta Sandals&Beaches praktika. Visu kitu pasirūpinsime mes!

Daugiau informacijos maloniai kviečiame teirautis:
Kelionių organizatorius Vilniaus kelrodis
M.K.Čiurlionio g. 4 , Vilnius
Tel.: 8 - 5 212 24 95, fax: 8 - 5 212 24 95 
El.paštu: info@vilniauskelrodis.lt
aldona@vilniauskelrodis.lt
Partneriai

   

  

        


 

             

Naudinga informacija
 

 Booking.com