Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dpstyle/domains/vilniauskelrodis.lt/public_html/admin/lib/classes/DB.class.php on line 13
Vilniaus kelrodis
Svarbu

PASAS

Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą. Pasas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Daugelis valstybių reikalauja, kad turisto pasas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos (gali būti reikalaujama ir 12 mėnesių galiojančio paso). Patariama tai išsiaiškinti prieš išvykstant ir, esant reikalui, pasikeisti pasą ir prasitęsti paso galiojimo laiką. Tikslesnę informaciją apie tai gali suteikti Migracijos departamentas.

VIZOS

Lietuvos piliečiams Egipto viza išduodama vietos oro uoste. Vykstant į Šengeno šalis galioja bevizio įvažiavimo režimas. Ne Lietuvos piliečiai, vykdami į kai kurias šalis, turi įsigyti vizas. Jeigu Lietuvoje gyvenantys asmenys kitos šalies vizos Lietuvoje įsigyti negali, jie turi kreiptis į artimiausią reikiamos šalies ambasadą. Kelionių organizatorius neatsako už tai, kad neįsigijęs vizos turistas neišvyksta į kelionę, taip pat už pasienio bei migracijos tarnybų priimtus sprendimus turisto atžvilgiu. Pasitikslinkite, ar  šalyje į kurią vykstate  reikalinga viza. Valstybės, į kurias Lietuvos respublikios piliečiai gali vykti be vizų. Lietuvos diplomatinės atstovybės užsienyje.


Daugiau informacijos maloniai kviečiame teirautis:
Kelionių organizatorius Vilniaus kelrodis
J.Basanavičiaus g. 9A -102, Vilnius
Tel.: 8 - 5 212 24 95, fax: 8 - 5 212 24 95
Mob.: +370 655 45595, +370 69840655
El.paštu: info@vilniauskelrodis.lt
aldona@vilniauskelrodis.lt 

Partneriai

   

  

        


 

             

Naudinga informacija
 

 Booking.com