Skrisk, ilsėkis, plauk.

Kruizas vyksta gegužės - spalio mėnesiais.

Vilnius - Heraklionas - Kreta - Santorinas - Atėnai (Pirėjas) - Mikonas - Kušadasis (Turkija) - Patmos sala - Heraklionas - Vilnius

„Skrisk + ilsėkis + plauk = pažink“ - tai puiki galimybė leistis į 3-4 dienų kruizą ir pamatyti užburiantį Kretos, Santorinio, Rodo, Mykono, Patmos salų grožį. Šios kelionės metu Jūs taip pat aplankysite Atėnus ir Turkijos kurortą – Kušadasį. Mes siūlome:

 • Šeimoms su vaikais – tai puiki kelionė, nes jos metu jie ras viską ko reikia: poilsį Kretos salos paplūdimyje ir daugybę pramogų kruiziniame laive (barus, restoranus, baseinus, vaikų žaidimų kambarį, parduotuves, SPA salonus). 
 • Jaunimas ir poros bus sužavėti nepakartojamais saulėtekiais ir saulėlydžiais atviroje jūroje. Turės galimybę, už papildomą mokestį, užsisakyti simbolinę vestuvių ceremoniją laive, pusryčius į kajutę su šampanu arba staigmeną mylimajai, gėles, staliuko rezervaciją restorane. 
 • Senjorams – ramų ir patogų poilsį viename iš didžiausių „Celestyal Cruises“ kompanijos laive. Pasivaikščiojimai gryname ore, medicinos personalo paslaugos bei kajutės pritaikytos žmonėms su negalia. Švenčiantiems gimtadienį ar jubiliejų yra galimybė užsakyti gėlių, tortą bei kitus siurprizus. 
 • Jaunimui – kasdien siūlomi pramoginiai renginiai, diskotekos, barai. Jaunieji keliautojai patirs daug įsimintinų akimirkų kiekvienoje saloje lankydami vietos įžymybes. 
 • Įmonių kolektyvams – paruošta poilsio programa neleis nuobodžiauti. Laive galima organizuoti konferencijas bei kitus renginius, derinant juos su poilsiu bei salų pažinimu. 
              „Skrisk + ilsėkis + plauk = pažink“ – tai...
 • pilnas kelionės paketas: skrydis į Kretą ir atgal, 4 naktys viešbutyje Kretoje, 3 dienos/3 naktys laive;
 • priklausomai nuo Jūsų poreikių, galimybė pasirinkti kajutės kategoriją laive bei viešbučio kategoriją nuo 3 žvaigždučių iki 5 žvaigždučių;
 • per trumpą kruizo laikotarpį aplankomas maksimalus skaičius uostų;
 • puiki galimybė pažinti Graikiją.

Atkreipkite dėmesį! 

Kruiziniame laive siūloma „viskas įskaičiuota“ maitinimo sistema. Tačiau laive maitinimo sistema „viskas įskaičiuota“ turi ypatybių, t.y. skiriasi nuo siūlomos viešbučiuose (plačiau apie "viskas įskaičiuota" maitinimo sistemą galite paskaityti skyrelyje "Maitinimas kruizo metu").

Prieš rezervuojant kruizą, interneto svetainėje www.teztour.lt, rekomenduojame susipažinti su keleivių ir bagažo pervežimo taisyklėmis, kruizo bei ekskursijų programomis, maitinimo sistema „viskas įskaičiuota“.

Kruizų kompanija „Celestyal Cruises“

„Celestyal Cruises“ – tai viena populiariausių graikų kompanijų Europoje jau 26-ius metus organizuojanti kruizus Viduržemio jūroje. Ne kartą apdovanota už aukšto lygio kruizinių programų organizavimą bei aptarnavimą. 

Kruizinis laivas „Celestyal Olympia“

Tai vienas didžiausių kompanijos „Celestyal Cruises“ laivų. Laineris visiškai atnaujintas 2005 metais. 725 šiuolaikiškos ir patogios kajutės talpina 1450 keleivių. Laive niekada nebūna liūdna, vyrauja rami, draugiška atmosfera. Keleivių patogumui siūloma: elegantiškos salės poilsiui, 2 restoranai, 3 barai, vaikų žaidimų kambarys, parduotuvės, 2 baseinai, sūkurinė vonia, SPA centras, treniruoklių salė, medicinos personalas. Laive yra konferencijų centras, palydovinis telefonas, faksas. Visose patalpose įrengta oro kondicionavimo sistema.

Kruizai: 

CELESTYAL OLYMPIA - ICONIC AEGEAN (3 naktys), kiekvieną ketvirtadienį (gegužės-spalio mėnesiais),
CELESTYAL OLYMPIA - ICONIC AEGEAN (4 naktys), kiekvieną sekmadienį (gegužės-spalio mėnesiais).

Užsakyti programą CELESTYAL OLYMPIA - ICONIC AEGEAN (4 naktys) yra galimybė tik renkantis ilgesnį nei 9 nakvynių poilsį Kretos saloje.
Dėmesio!

 • Programa, lankytinų vietų eiliškumas gali keistis.
 • Kruizai vykdomi laivais Celestyal Olympia (plačiau apie kruizinius laivus http://celestyalcruises.com/en/cruise-ships/cruise-ship/LO/celestyal-olympia.html). Laivai yra nekategorizuoti, ekonominės klasės.
 • Vykstant privalomas pasas.
 • Laive parduodamos ekskursijos (anglų kalba), kurias organizuoja ir vykdo užsienio šalių kelionių organizatoriai. Detalesnę informaciją Jums suteiks laivo administracija.
 • Jeigu planuojate atšvęsti ypatingą progą kruiziniame laive, tai „Celestyal Cruises“ siūlo papildomų paslaugų. Tokių ras jaunavedžiai, poros, tie kas nori ypatingai pažymėti vestuvių sukaktį ar jubiliejų. Tai ir atpalaiduojantys masažai, ir galimybė užsisakyti vakarienę bei staliuką, tortą, kajutės papuošimą ir pan. 

Kruizo metu lankomos salos ir objektai 

Skaitykite apie salas ir lankomus objektus

PAPILDOMA INFORMACIJA 

Svarbi informacija

Restoranų ir barų darbo laikas kruiziniame laive


Graikija – kultūros ir meno lopšys iki šių dienų saugantis istoriją, tradicijas bei papročius. Graikijai priklauso daugiau nei 2000 salų iš kurių apie 87 yra gyvenamos. Tad kruizo metu siūlome aplankyti bei susipažinti bent su keliomis iš daugelio salų. Kreta – didžiausia Graikijos sala, žavinti savo gamtos grožiu, uolėtomis pakrantėmis, žydra jūra bei žaliuojančiais slėniais. Santorinis – viena romantiškiausių Graikijos salų, kerinti siauromis, jaukiomis gatvelėmis, baltais nameliais bei nepakartojamais saulėlydžiais. Mikono sala – tai linksmybių sala, garsėjanti audringu naktiniu gyvenimu bei puikiais smėlio paplūdimiais. Patma*- viena gražiausių Dodekaneso salyno salų, kurios senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Taip pat siūlome trumpą pažintį su Graikijos sostine ir didžiausiu šalies miestu – Atėnais, iki šiol saugančiu senosios kultūros paveldą. Pirėjas – svarbus jūrų uostas. Na ir pakeliui užsukame į Turkiją. Kušadasis – nedidelis Turkijos kurortinis miestelis įsikūręs šalia Efeso – miesto, kuriame išlikę daugybė antikos laikų paminklų, čia stovėjo vienas iš septynių pasaulio stebuklų – Artemidės šventykla. *Į salą užsukama tik tam tikromis datomis. 

 

 

____________________________________________________________________________________________________________
Daugiau informacijos maloniai kviečiame teirautis:
Kelionių organizatorius Vilniaus kelrodis
J.Basanavičiaus  g. 9A , Vilnius
Tel.: 8 - 5 212 24 95, fax: 8 - 5 212 24 95
Mob.: +370 655 45595, +370  698 40655
El.paštu: info@vilniauskelrodis.lt
aldona@vilniauskelrodis.lt