Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dpstyle/domains/vilniauskelrodis.lt/public_html/admin/lib/classes/DB.class.php on line 13
Vilniaus kelrodis
Pietų Vokietija

Gastronominė kultūrinė kelionė gurmanams.

Pietų Vokietijos, Pfalco regiono vyno dvarai

 

 

 Kelionės data: pagal užklausimą  

Kelionės trukmė: 6 dienos, 5 naktys
 
Kelionės mikroautobusu autobusu  kaina: nuo  430Eur;
 
1 diena – antradienis. Ryte išvykstame iš Vilniaus.  Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje prie Lenkijos- Vokietijos sienos.
 
2 diena – trečiadienis. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Pavakare atvykstame į Pfalzo regioną, prie Schweigeno, kur vyno vartais prasideda, o ties Bochenheimu baigiasis žymioji vyno gatvė. Pasitikimas su putojančio vyno taure ir užkandžiais. Apgyvendinimas šeimyninę atmosferą suteikiančiuose svečių namuose. Vykstame į Bad Schoenborno terminius baseinus*, kur po kelionės galėsite atsipalaiduoti, pasimaudyti, pailsėti Negyvosios jūros druskos uoloje. Pusvalandis ramybės atstos Jums kelias dienas poilsio pajūryje.
 
Pamiršę visus rūpesčius, vyksime vakarieniauti į mongolų virtuvės restoranėlį*, turtingą įvairiais delikatesais: pradedant jūros gėrybėmis ir baigiant jūsų akyse ruošiamu kengūros kepsniu. Nakvynė svečių namuose.
 
3 diena – ketvirtadienis.  Pusryčiai. Po pusryčių vykstame į Venningeną, Doktorenhofo acto gamyklėlę – manufaktūrą, kurioje sumanių rankų ir ilgametės patirties dėka geriausi  šio regiono vynuogynų vynai, žolelės ir laukuose subrandinti grūdai virsta ypatingo skonio actu. Dokotorenhofas ne veltui vadinamas žinių apie actą slėptuve. Ragausime įvairaus skonio aperityvinių actų (rožių, šokolado, figų ir kitų skonių).
 
Keliaujame į Wachenheimo pilį. Spėjama, kad pilis buvo pastatyta XIIa. Konrado von Hohenstaufeno. 1471m., vykstant karams, pilis buvo sugriauta ir vėliau tik dalinai atstatyta.. Dėl atsiveriančių nepaprastai gražių vaizdų, Wachenheimo pilis yra vadinama „Pfalzo balkonu“ ir yra labai mėgiama turistų. Pietūs jaukioje pilies užeigoje.
 
Leidžiamės į pilies kalno papėdę, kur įsikūrusi žymiojo mėsininko Hambelio mėsinė, kurioje gaminamas garsus kaiulių skarndis. Čia  lankėsi ir gaminius degustavo M.Gorbačiovas, F.Mitterandas, M.Thatcher, Juan Carlosas, o savo mėgstamiausią gaminį - kimštą kiaulės skrandį – perka pastovus p. Hambelio klientas – buvęs Vokietijos kancleris Helmutas Kohlis.
Hambelio mėsiškos tradicijos, gaminių pristatymas ir degustacija.
Po pietų vykstame į mažą vyndarių kaimelį – Forstą, kur aplankysime vyno dvarą Forster Winzerverein. Šis dvaras garsėja kaip geriausias rislingo gamintojas. Moderniai įrengtoje vyninėje ragausime įvairių rūšių vynų.
 
Tik keli kilometrai nuo Forsto ir mes jau Niederkirchene, žymiajame vyno ir degtinės dvare Bergkeller, kur degustuosime vynus: temperamentingąjį Cabernet, švelnųjį Burgunder, sodrųjį Dornfeld, išskirtinio skonio likerius ir brendžius.
 
Vakarop vykstame į Mekenheimą, kur aplankysime nedidelę degtinės ir vyno gamyklėlę Destillerie Rheinwald. Daugiau nei šimtmetį čia gaminama degtinė, kuri žinoma ne tik šiame regione, bet ir už jo ribų. Čia galėsime ne tik paragauti, bet ir pamatyti, kaip gaminama degtinė, mus vaišins tradiciniais šio regiono patiekalais. 1996m. čia buvo įkurtas ir nedidelis muziejus.
Nakvynė svečių namuose.
 
4 diena – penktadienis.  Pusryčiai. Po pusryčių vykstame į Niederkircheną, Martinushofo putojančio vyno gamyklą. Vyno meistras Hilarius Reinhard su žmona Martina putojantį vyną pradėjo gaminti 1991m. ir pirmieji 200 butelių buvo išpilstyti jų vestuvių dieną.
Taip buvo padėtas pamatinis akmuo putojančio vyno gamyklai Martinushof, kurioje mums parodys, kaip gaminamas ir kur laikomas šis vynas, turėsime galimybę pasimėgauti jo unikaliu skoniu.
 
Vykstame link Ellerstato, į Vollmer vyno dvarą, kuris garsėja ne tik Pfalzo regiono, bet ir argentinietiškais vynais. Šiam vyno dvarui priklauso 80ha vynuogynų Pfalze ir apie 600 ha- Argentinoje.
 
Apsilankysime vyno rūsiuose, vynų degustacija ir pietūs. Po pietų vykstame į vyno dvarą Wachtenburgerwinzer. Daugiau nei prieš šimtmetį 53 Wachenheimo vyndarių šeimos sukūrė galingą bendrovę, patekusią į geriausių Pfalzo vyno dvarų penketuką.
 
Vyno gatvės pabaigoje, Kleinkarlbache, aplankysime 1705m. įkurtą Spiess vyno dvarą, kur mus pasitinks vyno dvaro šeimininkai Sabine ir Peteris Kochai, lankomės 300m. senumo vyno rūsyje, vynų – muskatelos ir rislingų degustacija. Čia rekomenduojame nusipirkti geriausų rūšių vyno! Vakarienę siūlome nuostabioje Neuleiningen pilyje.* Ši pilis pastatyta 1240m. grafo Leiningeno. Ilgus šimtmečius ši pilis buvo žymių grafų ir kunigaikščių rezidencija, o šiandien –tai Weberių šeimos rezidencija. Jau tris dešimtmečius ši šeima vaišina svečius iš viso pasaulio. Šiame restorane lankėsi tokie žymūs asmenys kaip H.Kolis, A.Agasis, Bismarko grafas ir daugelis kitų.
 
 
 
5 diena – šeštadienis.  Pusryčiai. Išvykstame namo. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.
 
6 diena – sekmadienis.  Pusryčiai. Vakare grįžtame į Lietuvą. 
 
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • kelionė 8 vietų mikroautobusu į Vokietiją;
 • 2 tarpinės nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais;
 • 3 nakvynės pensione dviviečiuose ar triviečiuose kambariuose programos Vokietijoje metu;
 • pusryčiai programos Vokietijoje metu;
 • ekskursijos ir pervežimai pagal programą;
 • Doktorenhofo acto gamyklėle;
 • Hambelio mėsos gaminių degustacija;
 • Forster Winzerverein rislingo vyno rūšių degustacija;
 • Bergkeller dvaro  vyno ir brendžio degustacija;
 • Degustacija Martinushofo  šampano gamykloje;
 • pietūs ir vynų degustacija Vollmer vyno dvare;
 • vynų degustacija Spiess vyno dvare;
 • lietuviškai kalbančio grupės vadovo paslaugos;
Dovana:
 • vakarienė ( 3 patiekalai) ir degustacija degtinės gamyklėlėje;
 • viena vyno degustacija; 
Į kelionės  kainą neįskaičiuota:
 • terminiai baseinai ~ 9 Eur;
 • vakarienė mongolų virtuvės restoranėlyje 13,5 Eur – švediškas stalas ( gėrimai už papildomą mokestį);
 • pietūs Wachenheimo pilyje nuo 10 Eur;
 • vakarienė Neuleiningen pilyje nuo 10 Eur;
 • sveikatos draudimas, kelionės draudimas,  draudimas nuo nelaimingų atsitikimų ir kiti draudimai;
 • papildomos paslaugos ir pramogos.
 
Papildoma informacija:
 • reikalingi dokumentai: asmnes tapatybės kortelė arba LR piliečio pasas,
 • objektų lankymo eiliškumas ir dienotvarkė gali keistis;
 • galutinis mokėjimo terminas – likus ne mažiau kaip 21 d. iki kelionės pradžios.
 • Kelionės kaina paskaičiuota esant 8 asmenų grupei.
 • užsakant kelionę reikalingas 20% avansinis mokėjimas
 •  


Daugiau informacijos maloniai kviečiame teirautis:
Kelionių organizatorius Vilniaus kelrodis
J.Basanavičiaus g. 9A , Vilnius
Tel.: 8 - 5 212 24 95, fax: 8 - 5 212 24 95
Mob.: +370 655 45595, +370 69840655
El.paštu: info@vilniauskelrodis.lt
aldona@vilniauskelrodis.lt  

Partneriai

   

  

        


 

             

Naudinga informacija
 

 Booking.com